11 Eylül 2009 Cuma

Koreografi Haberi

Eski açık'ın ortalarına dikelen direkler sayesinde artık koreografiler bizden sorulcak gibi duruyordu ki öylede oldu zaten.Hepimiz kapalıdaki yerimizi alacağımıza göre alisamiyen.net'teki bu haberi sizlerle de paylaşayım dedim.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,

Takımımızla birlikte sene başından beri gözle görülen bir ivme kazanan tribünlerimizi taçlandırmak adına 12.09.2009 tarihinde Ali Sami Yen stadyumunda oynanacak Galatasaray - Beşiktaş müsabakasında,ekibimiz bir koreografi hazırlamış bulunmaktadır.

Hem kötü hava şartlarından dolayı hem de günlerce uğraşılıp hazırlanmış olan koreografimizin olabildiğince kusursuz olabilmesi için,sizden bir takım ricalarda bulunacağız.
Galatasaray -Beşiktaş Maçında KAPALI tribünde olacak sevgili renktaşlarımız ;

* Koltuklarınıza bırakılan materyallere lütfen sahip çıkın.Koreografi dışında başka hiçbir amaç için kullanmayın.

* Görevli arkadaşların uyarılarını lütfen dikkate alın.Çevrenizdeki insanlara bu uyarıları iletin.

* Koltuklarınıza bırakılan materyaller belirli bir düzene göre dizilmiştir.Lütfen yerlerini değiştirmeyin.

* Tribün koridorlarına,koreografinin detayları ve bu detaylar nazarında dikkat edilmesi gereken hususlar asılacaktır.Lütfen bu uyarıları okuyup tribündeki yerimizi öyle alalım.

* Koreografi görevli arkadaşların işaretiyle başlayıp,yine görevli arkadaşların işareti ile son bulacaktır.Lütfen en fazla 3 dakika sürecek bu zaman zarfı içerisinde koreografinin bütünlüğünü bozmayalım.

* Açılacak pankartın kenarlarından tutan arkadaşlar,Lütfen pankartı gergin tutun,sağa sola çekiştirmeyin.sallamayın.Pankartın altına gelecek arkadaşlar pankarta vurmak sureti ile dalgalandırmayın.

Koreografinin fikrinin bulunmasından,bütçe yaratılmasına,geceler boyu süren boyamalardan,gerekli izinlerin alınmasına kadar,1 aydır süregelen koşuşturmacanın son ve en zor bölümüne geldik.Şimdiye kadar tasarladığımız koreografilere sahip çıkarak birlikte birbirinden güzel işlere imza attığımız Galatasaray taraftarının bu koreografiyede aynı ölçüde sahip çıkacağına inanıyoruz.

Bu saatten sonra Allah taraftar şansı versin.

Teşekkürler

UltrAslan Koreografi Ekibi.
Artık koreografinin ne olduğunu ya maç öncesi sokakta, ya stat da koridorda veya maç sonrası evde öğreniriz.
Hadi bakalım gazamız mübarek olsun.

Hiç yorum yok: